| Strona główna | O firmie | Oferta | Praca | Cennik | Kontakt |
N i e   P r z e s a d z a m y   S t a r y c h   D r z e w .   P i e l ę g n u j e m y   J e .   K a ż d e g o   D n i a .

Pomoc domowa

Strefa Opieki Domowej rozszerza swój zakres usług o osoby sprzątające i gosposie. Nie będziemy ukrywać, że to właśnie nasi Klienci przyczynili się do tego...
Opieka nad dziećmi

Z przyjemnością informujemy, iż Strefa Opieki Domowej wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w zakresie opiekunki do dzieci...
Oferta

Opieka krótkoterminowa, dyżury weekendowe, nocne. Opieka długoterminowa na niepełny etat - kilka godzin, kilka razy tygodniowo lub przez cały tydzień. Opieka długoterminowa na pełny etat...
PolecamyO firmie

Jesteśmy jedyną agencją pośrednictwa pracy w ścisłym zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Stawiamy na profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, miłą, serdeczną obsługę. Wychodzimy ze zrozumieniem i empatią po to by móc jak najszybciej i najlepiej pomóc Tobie i Twojej rodzinie.

Jesteśmy w stanie wyszukać dla Ciebie opiekunkę lub opiekuna (u nas nie ma dyskryminacji płciowej!) praktycznie w każdym możliwym wymiarze, na kilka godzin dziennie, na pełny etat lub też opiekę całodobową przy podopiecznym. Nasz doradca dostosuje jak najlepszą ofertę do Twoich potrzeb i wymagań. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Pozwól sobie pomóc i skontaktuj się z nami już dziś.

Pracownicy polecani przez nas to z reguły osoby w przedziale wiekowym 45-60 lat - osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi - często opiekunki z domów pomocy społecznej, opiekunki środowiskowe, siostry PCK, osoby po kursach opiekuńczych oraz z wieloletnim doświadczeniem w opiece prywatnej lub rodzinnej. Zaproponowana przez nas osoba dostosuje się do Państwa wymagań dotyczących obowiązków tj. opieka nad osobą starszą chodzącą lub leżącą, wszelkiego rodzaju czynności pielęgnacyjne, miłe towarzystwo i rozmowa, jak również czynności porządkowe tj. sprzątanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, wizyty u lekarza.

Każda opiekunka i każdy opiekun aby mógł zostać przez nas polecany przechodzi profesjonalny proces rekrutacyjny w trakcie którego wypełnia stosowne formularze oraz testy psychologiczne, jest sprawdzany pod względem doświadczenia, wiedzy w zakresie opieki nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi, predyspozycji opiekuńczych oraz motywacji do tego rodzaju pracy. Ponadto staramy się poznać sytuację życiową, charakter i osobowość polecanej przez nas osoby.
Copyright © 2007-2009 Strefa Opieki Domowej